TakimTop.SezSez.Ort.POGBMAYTop.PAvjOrt.PGlb.%Ort.AOrt.Y02030405060708091011121314151617
Reset FC16232761831578230217323815701.380.668.346.2804516312483551221
Moda Cosmos9281821201250146010442524161.380.668.025.7400000064242002134
Koz Maca SK1122207121680163413022483321.20.587.896.2900032236004666840
Atanalirspor12202381181110918141763247511.040.57.627.410000011861058433771
Terkib-i Tecrube923194101785162014202072001.070.528.357.32000000431657861100
Opeth Full Force FC1217225981111615081575207-670.920.446.77000109101210636220590
Crusaders FC1117226921312115291676197-1470.870.416.777.420000106584690129656
AC Filan92117291972146913291911401.110.538.547.730000411115391140000
Alc Kripton91913483645116510431721221.280.628.697.7807395621810000000
Olympique Lymon7231427713529807761672041.180.546.95.46000000000073144710
Dedeler SK8201647958011231236163-1130.990.486.857.540000000001110878311
Bacakspor1410257661417715542169146-6150.570.266.058.44000684611910111111119128
Nankatsu FK613933845171978180-620.860.417.738.400037699700000000
Stronghold FC413762474541653755-1210.720.325.477.07000000000000099105
Fc Screenshavers31431204727617944971.420.658.95.7700022400000000000
Fortuna Nothum22022192135296402561.820.86164.3600001100000000000
Darkside FK13422162419797341001.550.738.954.4100000000020000000
İmangücü İdman Yurdu31128154927621134651.210.549.867.5400000000000000000
Cena Betis310281431123919431451.110.58.546.9301480000000000000
Büyük Kulüp21532143151771723150.970.445.535.3800000000000000066
Dombili Taocu SK55781246244886828-4200.360.155.7411.13006011111012000000000
Werder Veremem21319131516313427291.420.688.587.0504100000000000000
Fc St. Nouli213441313027640427-1280.610.36.279.1800000000000890000
Ohannesburger Sv38661225234863726-2890.390.185.279.650000000000009121100
Opeth Filan12322121816412523391.050.557.455.6800000000000005000
Fenersaray JK3666825632175718-4360.270.124.8611.4700000000012121200000
Keltik271671811111915-80.940.446.947.4406050000000000000
İki(2)2719711111812815-100.790.376.216.7400000000000000000
Lokomotif Haydarpasa2722711413020915-790.680.325.919.500000000000800000
Winterfell Wolves2632612514726113-1140.410.194.598.16000000000000000119
Coruzeiro Esporte Clube1101250711015810-480.830.429.1713.1700000900000000000
Minako12710630442-140.290.144.296.2908000000000000000

2014-2015 sezonunda 2 maça 5 kisi ciktigi için Opeth Filan takiminin 2 puani silinmistir

2013-2014 sezonunda Koz Maca macina cikmadigi icin Terkib-i Tecrube takiminin 2 puani silinmistir

Geri